zadzwoń 

600 403 875

Rodzaje pianek

W naszej ofercie znajdują się trzy systemy natryskowe przeznaczone do prac termoizolacyjnych:


- NG0440 - System przeznaczony do izolacji dachów na zewnątrz. Oczywiście posiada aprobatę oraz atest PZH. Stosowany także do izolacji pod wylewkę betonową w  pomieszczeniach o podwyższonym obciążeniu np. garaże, hale magazynowe itp. Przy stosowaniu na zewnątrz konieczne jest zastosowanie powłoki ochronnej w postaci lakiery ochronnego. Oczywiście możliwe jest zastosowanie NG0440 w wewnątrz jeśli jest takie uzasadnienie. Wydajność z zestawu około 75m2 przy grubości 10cm.
   

- NG0430 - System przeznaczony do izolacji budynków, hal przemysłowych, kurników, chlewni itd. od wewnątrz. Stosowany także do izolacji pod wylewkę betonową do domach jednorodzinnych. W przypadku stosowania wewnątrz nie ma konieczności stosowania powłok ochronnych. Dopuszczone jest także zastosowanie na zewnątrz np. pod siding, na fundamenty itd. Znajduje także zastosowanie do izolacji zbiorników np. na parafinę itd. System Posiada aprobatę. Wydajność z zestawu około 100m2 przy grubości 10cm.

- NG0428 - jak wyżej, system o podwyższonej wydajności

- NG0810NF - System przeznaczony do izolacji wewnętrznej. Ze względu na swoją budowę nie może być narażony na ciągłe działanie wilgoci lub obciążenia. Stosowany do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów itd. System posiada aprobatę ITB, posiada atest PZH oraz wyniki badań potwierdzonych przez ITB (chłonność wody, właściwości mechaniczne, przyczepność do podłoża). Wydajność z zestawu około 40m3.